Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5

Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5
Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5 Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5 Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5
A vásárlás után járó pontok: 38 Ft
Anyag: fém
Szállítási költségek:

Szállítási költségek

Rendelj kényelmesen, válaszd a számodra legpraktikusabb átvételi módot.

GLS Csomagautomata: 990 Ft
GLS Csomagpont: 1100 Ft
GLS Házhozszállítás: 1700 Ft-tól
MPL Csomagpont: 2000 Ft

A pontos szállítási díj a pénztárnál, a választott opció alapján kerül kiszámításra.

2 992,13 Ft + ÁFA = 3 800 Ft
Raktáron 4,5 m
Cikkszám: 
Cerniera_N

Prémium minőségű YKK fém cipzár polírozott ezüst színű fogakkal, fekete színű cipzárszalaggal. Mérete T5.

Prémium minőségű táskába a legmagasabb minőségű cipzár való- ez pedig a japán YKK cipzárgyár Excella termékcsaládja.

  • A cipzár kétirányú, vagyis mindkét végéről cipzárkocsit lehet felhúzni rá.
  • Csiszolt, polírozott felületű fogai fényesek és teljesen sima tapintásúak, 100%-ban sorja mentesek.
  • Különlegesen sűrű és széles fogak.
  • Anyagminőségének és a különleges gyártási technológiának hála a fém YKK cipzár élettartama gyakorlatilag végtelen.
  • A fém cipzár egy stílusos és megbízható megoldás, ha igazán tartós és strapabíró táskacipzárra van szükséged.
  • A cipzárfogak ezüst színe modern, divatos és minden stílushoz jól illeszthető.
  • A cipzár folyóméterben kapható, ami azt jelenti, hogy az igényeidnek megfelelően vásárolhatsz pontosan annyit, amennyire szükséged van. A minimum rendelési hossz 0,5 méter, e felett 10 centiméterenként választható ki a kívánt hosszúság, ezzel elkerülhető a felesleg vásárlása.
  • A cipzár mérete #5-ös, ami azt jelenti, hogy a fogak szélessége 5 mm,  ami ideális méret a táskákhoz, hátizsákokhoz.

FONTOS!!! Webshopunkban  kizárólag bőrdíszmű ipari cipzárakat árulunk! Ruházati, vagyis bontható cipzár NEM szerepel a kínálatunkban.

A fém cipzár tökéletes választás mindenféle táskához, legyen szó akár bőrből vagy textilből készült darabról. A magas minőségű anyagoknak köszönhetően könnyen kezelhető, és hosszú élettartammal rendelkezik, így biztos lehetsz benne, hogy a táskád hosszú időn át szép és jól működő állapotban marad.


 



Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
Betöltés...
Hasonló termékek
Betöltés...
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5
Polírozott YKK cipzár, nikkel, fekete, T5
2 992,13 Ft + ÁFA = 3 800 Ft
Nyelv és pénznem
Betöltés...
Betöltés...
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok